Somalisa Camp
Luxe tentsuites · Privéterrein op de Kennedy Vlei-lijn, oostelijke sector · African Bush Camps
Zeven luxe tentsuites op een privéterrein langs de Kennedy Vlei-lijn, opgericht door gids Beks Ndlovu uit Zimbabwe. Het plungbad op het dek is de handelsmerk van het kamp: olifanten drinken eruit op armafstand terwijl je ernaast zit. Het heeft Zimbabwe's eerste Gold Green Tourism-certificering, en er geldt een conservation- en community-heffing bovenop het kamptarief.
Voor- en nadelen
Voordelen
- Olifanten drinken uit het dek-plungbad op armafstand
- Een privé-observatiedek bij elk van de zeven tentsuites
- Romantisch boomhuis met uitzicht op een waterpoel
- Zimbabwe's eerste Gold Green Tourism-certificering
Nadelen
- Alleen voor 12 jaar en ouder
- $1.390 per persoon van juni tot oktober
- Conservation- en community levy komen daar bovenop
- Vier uur rijden van Victoria Falls Airport
Wat hier is
- Zwembad
- Balk
- Zonne-energie of 24u stroom
Geregeld vanuit de lodge:
- Wildriten
- Begeleide wandelingen
- Vogelwatchen
- Bezoeken aan gemeenschappen
Gelezen van de eigen website van Somalisa Camp in juli 2026. Wat niet vermeld staat, hebben we niet kunnen bevestigen, wat niet hetzelfde is als afwezig.
Wat het park bovenop berekent
Het tarief hierboven koopt je een bed. Hwange National Park berekent voor elke dag zijn eigen entreegebied. Dit is wat dat oplevert.
- ParkentreeHet tarief voor gasten die in het park slapen.
- $12per persoon, per dag
- VoertuigVoertuig met buitenlandse registratie, tegen het tarief voor wie binnen blijft.
- $3per voertuig, per dag
Drie nachten betekent drie dagen in het kamp, dus twee volwassenen die een voertuig delen betalen $81 in parkentree voordat je voor een bed betaalt
Slapen in het park houdt het laag. $12 als je in het park slaapt, tegen $24 per dag voor iedereen van buiten.
Het volledige tariefsschema voor Hwange National ParkTarieven bij Somalisa Camp
Vanaf $630 p.p.p.n.. $850 in het overgangsseizoen, $1.390 van juni tot oktober. Bovenop komt een conservation- en community-heffing.
Wat het tarief afdekt, is niet bevestigd. We weten nog niet of maaltijden, dranken en activiteiten inbegrepen zijn, dus lees dit als alleen het bed.
Alle bedragen op deze pagina zijn in Amerikaanse dollars.
Indicatieve tarieven 2026 van operators' eigen tarievenkaarten, verzameld juli 2026. Bevestig altijd bij de lodge. Let op bij vergelijken: sommige kampen nemen ZimParks-kosten in hun tarief op, anderen niet, wat het verschil $12 tot $36 per persoon per nacht kan verschuiven.
Vragen over Somalisa Camp
Is Somalisa Camp geschikt voor gezinnen?
Niet voor jonge kinderen. Somalisa Camp accepteert alleen gasten van 12 jaar en ouder. African Bush Camps verwijst families met jonge kinderen naar Somalisa Acacia, het familiecamp in de buurt, dat kamers met verbindende deuren, bedjes en een kinderclub heeft.
Is Somalisa Camp geschikt voor een huwelijksreis?
Het is een van de betere keuzes voor stellen in Hwange. Elk van de zeven getente suites heeft een eigen uitzichtterras, olifanten drinken uit het zwembad naast je, en de Somalisa Sleep-Out is een boomhuis boven een waterpoel dat het kamp een romantisch toevluchtsoord noemt.
Hoe kom je naar Somalisa Camp?
Vlieg 45 minuten met een klein vliegtuig van Victoria Falls International Airport naar Manga Airstrip, en maak dan een wildrit van 30 minuten naar het kamp. Per auto zijn het ongeveer vier uur van de luchthaven: twee uur naar Hwange Main Gate, dan een wildrit van twee uur.
Wat is in het tarief van Somalisa Camp inbegrepen?
De pagina van het kamp geeft niet aan wat in het tarief is inbegrepen, dus vraag de inclusions schriftelijk op. Tarieven beginnen op $630 per persoon per nacht, $850 in het naseizoen en $1.390 van juni tot oktober, met een conservation- en community levy daar bovenop.